úvod-snílek jménem Suzy

27. září 2010 v 20:33 | Yutunosha |  Moje příběhy
anime-kate.blog.cz
         Tento děj se odehrává v zapadlé vesničce Sandtea, která leží na kraji severní Ameriky.
         Je to příběh o dívce jménem Suzy.Má velkou, ale bohužel nemilou zálibu…snít. Bohužel žije v úzkostlivém a pravidly zahlceném prostředí.
Nemá žádné kamarády, všichni tvrdí že je prý zvláštní a nepatří do "dokonalé vesničky", která dodržuje čaj o páté a také Good Friday (dobrý pátek), který se slaví 18 dubna.       
Tato dívka objeví nový svět, ale začne se jí to vymykat a zapomene jak ho ovládat. Najednou se jí snění bude plést i do normálního života. Ve škole bude blouznit až potká jednu zvláštní holku. Ta jí ukáže jak cestovat do země snů a zase zpět. Tam zažijí strastiplnou cestu napříč zemí Nitelland a poznají spoustu zajímavých lidí. Až tam se naučí vnímat svět jaký je, pozná co je to závist a pýcha, která je rozšířená po celém světě.
         Bude bojovat s neznámými tvory a i sama se sebou a se svými rozmary a chybami. A až se ze země Nitelland vrátí bude úplně jiný člověk….


      
Budete se Suzy prožívat chvíle radosti, smutku i nevyjádřitelných pocitů. Strach a štěstí. Prožijete s ní skoro celý její život a budete její nejlepší přátelé, stačí jen se začíst do příběhu a mít kapku fantasie. Najednou se budete prohánět po loukách rozkvetlých květin a vonných bylin.
Uvolněte se, ponořte se do světa fantasie, tajuplných stvoření a hlavně reálného i když někdy krutého života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Prosím nakrmte budu vděčná: